top of page

Najczęściej zadawane pytania

1. Jak długo pracujesz podczas całodniowego reportażu ślubnego?

Całodniowy reportaż trwa 10 -14 godzin. Obejmuje przygotowania, ceremonię zaślubin, pierwszy taniec, zdjęcia grupowe, ujęcia z drona, zabawę weselną oraz sesję plenerową 'mini'. Fotografowanie rozpoczynam od przygotowań ok 2h przed ceremonią, a kończę po oczepinach lub o 1.00. Jeśli planujecie nietypowy scenariusz dnia ślubu, dostosuję ofertę do Waszych potrzeb.


2. Czy zawsze fotografujesz przygotowania?

Nie zawsze, ale w zdecydowanej większości. To świetna okazja na poznanie Was oraz Waszych najbliższych, oswojenie z obiektywem, a także wykonanie pierwszych pamiątkowych zdjęć z rodziną. Uwiecznienie przygotowań pozytywnie wpływa na fotografowanie kolejnych etapów ślubu.


3. W jakiej formie otrzymamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia otrzymacie w formie plików cyfrowych po autorskiej obróbce w pełnej rozdzielczości. Prześlę Wam link, gdzie znajdziecie zdjęcia do pobrania. Wybierając Pakiet II lub III – decydujecie się na pendrive z personalizowaną okładką. Istnieje możliwość domówienia albumu w każdym Pakiecie (w Pakiecie III dostaniecie go gratis).


4. Ile zdjęć otrzymamy?

Z całodniowego reportażu ślubnego otrzymacie min. 300, 500 lub 600 zdjęć – w zależności od Pakietu.


5. Czym jest sesja plenerowa w dniu ślubu?

Sesja plenerowa w dniu ślubu trwa 20 – 40 minut. Wykonuję ją w trakcie zabawy weselnej, tak aby goście nie odczuli Waszej nieobecności. Moment wyjścia na sesję zależy od najbardziej korzystnych warunków oświetleniowych. Sesja plenerowa w dniu ślubu pozwala na wykorzystanie pięknego otoczenia domu weselnego i upamiętni emocje związane z tym dniem.


6. Czy klienci często decydują się na sesję plenerową w innym dniu?

50/50. Podczas sesji plenerowej w innym dniu realizujemy Wasze pomysły. Możemy wybrać się nad morze, w góry, za granicę lub wykorzystać Waszą ulubioną lokalizację. Pary często decydują się na miejsca, z którymi są związani emocjonalnie, które przywołują wzruszające wspomnienia. Podczas takiej sesji nie musimy się spieszyć, dopieszczamy każdy element i realizujemy wspólną wizję.


7. Czy dojazd jest dodatkowo płatny?

Do 70 km od Piły dojazd gratis. Powyżej tej odległości 1 zł/km. Jeśli wesele będzie odbywało się ponad 150 km od Piły, proszę o zapewnienie noclegu. Po około 12 godzinnym reportażu, kolejne godziny za kierownicą mogą negatywnie wpłynąć na jakość mojej koncentracji.


8. Jak długo będziemy czekali na zdjęcia?

Zdjęcia otrzymacie po max. 60 - ciu dniach roboczych.


9. W jaki sposób możemy zarezerwować termin?

Po zapoznaniu się z portfolio i ofertą skontaktujcie się ze mną, by zarezerwować wybrany termin. Możecie to zrobić poprzez wysłanie maila lub rozmowę telefoniczną. Po omówieniu warunków, zapoznacie się z wysłaną przeze mnie umową. Podpisanie umowy odbędzie się podczas spotkania przy kawie lub online. Z podpisaniem umowy wiąże się zadatek w wysokości min. 20%. Całkowita rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku.


10. Ile kosztuje reportaż ślubny?

W 2022 roku ceny reportaży ślubnych zaczynają się od 2600 zł. Jeśli potrzebujecie fotografa na krótszy czas, np. reportaż zaślubin lub sesja plenerowa, zapytajcie o indywidualną wycenę.


11. Czym jest Elvis Show?

Elvis Show jest wykonywanym przeze mnie koncertem podczas Waszego wesela. Przebieram się za Króla Rock'N'Rolla i śpiewam jego hity specjalnie dla Was. Jeśli kochacie utwory Elvisa, a także oczekujecie niezapomnianej zabawy, z pewnością się nie zawiedziecie. Na scenie czuję się jak ryba w wodzie... Mam wieloletnie doświadczenie i wykonałem wiele koncertów w Polsce i Europie. Każdy spektakl jest wyjątkowy, zapewnia niesamowite przeżycia i gwarantuje masę wrażeń.

Oprócz Elvis Show, wykonuję również Sinatra Show - usłyszycie przeboje Franka Sinatry, Bobby'ego Darina, Tonny'ego Bennetta i Deana Martina. By dopasować się do Big Bandowego klimatu, koncertuję w eleganckim smokingu. Sinatra Show jest bardziej klasyczny, stonowany i idealnie wypełni każdą dostojną uroczystość.

Do zwariowanej zabawy weselnej rekomenduję Elvis Show ;)


bottom of page